MAJEWSKI Stanisław

MAJEWSKI Stanisław BIOGRAFIA

Muzyk (1980)

Technika:drewno polichromowane
Wymiary:31,7 x 18,3 x 2,8 cm
Uwagi:Sygnowany, datowany i opisany na odwrocie.