MAJEWSKI Stanisław

MAJEWSKI Stanisław BIOGRAFIA

Płacząca (1980)

Technika:drewno polichromowane
Wymiary:40,3 x 23,5 x 3,3 cm
Uwagi:Sygnowany, datowany i opisany na odwrocie.