MAJEWSKI Stanisław

MAJEWSKI Stanisław BIOGRAFIA

Lato (1980)

Technika:drewno polichromowane
Wymiary:19,4 x 45 x 3,2 cm
Uwagi:Sygnowany, datowany i opisany na odwrocie.