Vacheron Constantin BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Zegarek kieszonkowy z repetycją i dewizką (XIX/XX w.) |
Technika: | złoto, metal |
Wymiary: | 45 mm (średnica) |
Uwagi: |
mechanizm: z wychwytem cylindrowym, kamiennymi łożyskami, repetycją kwadransową, naciągiem kluczykowym; z sekundnikiem umieszczonym nietypowo między godziną 2 a 3. koperta: odkryta, numer 35131, złoto dekiel zewnętrzny: z bogatą dekoracją ornamentalno-roślinną dekiel wewnętrzny: numer 35131; sygnowany tarcza: metalowa, giloszowana, z sekundnikiem; pierścień wewnętrzny tarczy z giloszem z przedstawieniem domu szkło: mineralne Zegarek z biżuteryjną dewizką z filigranem. Do zegarka dołączony kluczyk. ZEGAREK NIEDOSTĘPNY |