WOLSKI W.
| Tytuł: | Przełom Dunajca z widokiem na Trzy Korony |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 49,7 x 70 cm 67 x 86,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany l.d.: "W. Wolski" | |
| Sprzedane: | XX Aukcja Dzieł Sztuki (18 X 2022) |
| Cena wywoławcza: | 3000 zł |
| Cena uzyskana: | 3000 zł |
| Tytuł: | Pejzaż jesienny |
| Technika: | akwarela, gwasz, papier |
| Wymiary: | 54,5 x 72 cm 67,5 x 84,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany l.d.: "WWOLSKI" Widoczne niewielkie przetarganie papieru o długości ok. 1,5 cm (l.d.). PRACA NIEDOSTĘPNA | |