XX Aukcja Dzieł Sztuki (18 X 2022)

WOLSKI W.
LOT 43
ID: 020043

WOLSKI W. BIOGRAFIA

Tytuł:Przełom Dunajca z widokiem na Trzy Korony
Technika:olej, tektura
Wymiary:49,7 x 70 cm
67 x 86,5 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "W. Wolski"
Cena wywoławcza:3000 zł
Cena uzyskana:3000 zł