Tytuł: | Ada czytająca (1961) |
Technika: | olej, płyta |
Wymiary: | 54 x 64 cm 68 x 78 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany i datowany p.d.: "Wlastimil | Hofman 1961" Opisany na odwrocie: "Naszej Kochanej Sąsiadce | z Krakowa | Zosi Mrozickiej-Bajko | na pamiątkę | Wlastimil Hofman | 15/VI 1961 Szklarska-Poręba" PRACA NIEDOSTĘPNA |