KOSSAK Wojciech

KOSSAK Wojciech BIOGRAFIA

Tytuł:Patrol (1920)
Technika:olej, płótno naklejone na tekturę
Wymiary:48 x 41 cm (wymiary w świetle oprawy)
62,5 x 55,5 cm (wymiary z oprawą)