GRZYWACZ Zbylut

GRZYWACZ Zbylut BIOGRAFIA

Leży z cyklu "Lalki" (1972)

Technika:olej, płótno
Wymiary:60 x 73 cm
69,5 x 82,5 cm (wymiary z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany p.d.: "Zbylut 72"
Opisany na odwrocie: "Zbylut GRZYWACZ 1972 | "LEŻY" / SZKIC Z CYKLU "LALKI" /"