KAŁUSKI Zygmunt

KAŁUSKI Zygmunt
KAŁUSKI ZygmuntKAŁUSKI ZygmuntKAŁUSKI Zygmunt
Tytuł:Martwa natura (1966)
Technika:olej, płyta
Wymiary:60,5 x 41 cm
70,5 x 50,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany śr.d.: "ZKałuski 1966"
L.g. widoczny niewielki ubytek farby; lokalnie widoczne drobne zarysowania malatury.
Cena wywoławcza:1600 zł
złóż zlecenie