KAŁUSKI Zygmunt
| Tytuł: | Martwa natura (1966) |
| Technika: | olej, płyta |
| Wymiary: | 60,5 x 41 cm 70,5 x 50,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany śr.d.: "ZKałuski 1966" L.g. widoczny niewielki ubytek farby; lokalnie widoczne drobne zarysowania malatury. | |
| Cena wywoławcza: | 1600 zł |