MARCZYŃSKI Adam

MARCZYŃSKI Adam
LOT 63
ID: 002063

MARCZYŃSKI Adam BIOGRAFIA

Tytuł:Pejzaż
Technika:akwarela, karton
Wymiary:34 x 49 cm (w świetle)
57 x 72 cm (z oprawą)
sygnowany p.d.: "Marczyński"

opis pracy:
Praca Adama Marczyńskiego ukazuje widok na zielone podwórze. Na pierwszym planie widoczne są drzewa, dalej przestrzeń ograniczają ściany budynków. Obraz malowany jest energicznie, łączącymi się ze sobą, ale niezależnymi plamami barwnymi. Kolorystyka jest wąska, dominują odcienie szarości, zieleni oraz brązu. Tematyka pejzażu dosyć często pojawia się w dorobku artysty, towarzyszyła mu bowiem przez cały okres jego twórczości.
Estymacja:3000 - 4000 zł Zobacz w ofercie Salonu Sztuki KDA