II Aukcja Dzieł Sztuki
19 października 2019 - godz. 19.00 Hotel Holiday Inn
POLICHT Henryk
LOT 55 | ID: 002055 |
POLICHT Henryk BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Tulipany (1943) |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 56,5 x 30,5 cm (w świetle) 66,5 x 41 cm (z oprawą) |
| sygnowany l.d.: „Henryk Policht | 1943 | |
| Cena wywoławcza: | 1400 zł |
| Cena uzyskana: | 1400 zł |