II Aukcja Dzieł Sztuki
19 października 2019 - godz. 19.00 Hotel Holiday Inn
PAŁUCHA Jacek
LOT 68 | ID: 002068 |
PAŁUCHA Jacek BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Sjesta Guliwera (2017) |
Technika: | olej, płótno |
Wymiary: | 46 x 55 cm 73 x 82 cm (z oprawą) |
Uwagi: | sygnowany l.d.: "J. Pałucha 17" |
Cena wywoławcza: | 3500 zł |
Cena uzyskana: | 3500 zł |