II Aukcja Dzieł Sztuki
19 października 2019 - godz. 19.00 Hotel Holiday Inn
PAŁUCHA Jacek
LOT 68 | ID: 002068 |
PAŁUCHA Jacek BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Sjesta Guliwera (2017) |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 46 x 55 cm 73 x 82 cm (z oprawą) |
| sygnowany l.d.: "J. Pałucha 17" | |
| Cena wywoławcza: | 3500 zł |
| Cena uzyskana: | 3500 zł |