II Aukcja Dzieł Sztuki

PAŁUCHA Jacek
Numer: 68
ID: 002068

PAŁUCHA Jacek BIOGRAFIA

Tytuł:Sjesta Guliwera (2017)
Technika:olej, płótno
Wymiary:46 x 55 cm
73 x 82 cm (z oprawą)
Cena wywoławcza:3500,00 zł
Cena uzyskana:3500,00 zł
Cena z opłatą aukcyjną:4130,00 zł