II Aukcja Dzieł Sztuki
19 października 2019 - godz. 19.00 Hotel Holiday Inn
PAŁUCHA Jacek
LOT 69 | ID: 002069 |
PAŁUCHA Jacek BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Miałeś złoty róg (2016) |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 38 x 33 cm 51,5 x 46,5 cm (z oprawą) |
| sygnowany l.d.: "J. Pałucha 16" | |
| Estymacja: | 3500 - 4500 zł |