II Aukcja Dzieł Sztuki

PAŁUCHA Jacek
Numer: 69
ID: 002069

PAŁUCHA Jacek BIOGRAFIA

Tytuł:Miałeś złoty róg (2016)
Technika:olej, płótno
Wymiary:38 x 33 cm
51,5 x 46,5 cm (z oprawą)
Estymacja:3500,00 - 4500,00 zł Sprzedaż poaukcyjna