II Aukcja Dzieł Sztuki

POTRZEBOWSKI Jerzy
Numer: 19
ID: 002019

POTRZEBOWSKI Jerzy BIOGRAFIA

Tytuł:Widok na Wzgórze Wawelskie (1961)
Technika:olej, płótno
Wymiary:93 x 133 cm
114 x 155 cm (z oprawą)
Cena wywoławcza:9000,00 zł
Cena uzyskana:9000,00 zł
Cena z opłatą aukcyjną:10620,00 zł