II Aukcja Dzieł Sztuki

KRZYŻAK Mieczysław
Numer: 18
ID: 002018

KRZYŻAK Mieczysław BIOGRAFIA

Tytuł:Patrol
Technika:olej, płótno
Wymiary:49,5 x 69,5 cm
67 x 87 cm (z oprawą)
Cena wywoławcza:3500,00 zł
Cena uzyskana:6500,00 zł
Cena z opłatą aukcyjną:7670,00 zł