II Aukcja Dzieł Sztuki

19 października 2019 - godz. 19.00

Hotel Holiday Inn

Kraków - Wielopole 4

Rejestracja uczestników aukcji rozpocznie się o godz. 18.00

Wystawa przedaukcyjna

7-18 X 2019 godz. 10-18

19 października (sobota), w godz. 10.00-18.45

Krakowski Dom Aukcyjny - ul. Starowiślna 14

Istnieje możliwość odbioru wylicytowanych prac w niedzielę 20 X.
Zainteresowanych prosimy o kontakt po aukcji.

regulamin         formularz rejestracji

zlecenie aukcyjne        Katalog Aukcji

DAMASIEWICZ Witold

DAMASIEWICZ Witold
LOT 51
ID: 002051

DAMASIEWICZ Witold BIOGRAFIA

Tytuł:Akt nienawiści 2 (1989)
Technika:olej, płótno
Wymiary:100 x 90 cm
107 x 97 cm (z oprawą)
Uwagi:sygnowany monogram p.d.: "wd"
na odwrocie autorski opis: „W. DAMASIEWICZ | ol. „AKT NIENAWIŚCI 2” | 100 • 90 1989”

Estymacja:6000 - 7000 zł