II Aukcja Dzieł Sztuki

DAMASIEWICZ Witold
Numer: 51
ID: 002051

DAMASIEWICZ Witold BIOGRAFIA

Tytuł:Akt nienawiści 2 (1989)
Technika:olej, płótno
Wymiary:100 x 90 cm
107 x 97 cm (z oprawą)
Estymacja:6000,00 - 7000,00 zł Sprzedaż poaukcyjna