III Aukcja Dzieł Sztuki
26 maja (wtorek) 2020 - godz. 19.30 Hotel Holiday Inn - Kraków ul. Wielopole 4
wyniki |
LIBERSKI Benon
LOT 47 | ID: 003047 |
LIBERSKI Benon BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Martwa natura (1965) |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 58 x 85 cm 65 x 92 cm (wymiary z oprawą) |
| sygn. monogram wiązany p.d.: „65 | BL” PRACA NIEDOSTĘPNA | |
| Estymacja: | 5000 - 7000 zł |