III Aukcja Dzieł Sztuki

LIBERSKI Benon
Numer: 47
ID: 003047

LIBERSKI Benon BIOGRAFIA

Tytuł:Martwa natura (1965)
Technika:olej, płótno
Wymiary:58 x 85 cm
65 x 92 cm (wymiary z oprawą)
Estymacja:5000,00 - 7000,00 zł Sprzedaż poaukcyjna