III Aukcja Dzieł Sztuki
JAŹWIECKI Franciszek
LOT 13 | ID: 003013 |
JAŹWIECKI Franciszek BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Młoda Arabka |
Technika: | akwarela, kredka, papier |
Wymiary: | 40,4 x 34,4 cm (w świetle) 54,7 x 47 cm (wymiary z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany p.d.: "Fr Jaźwiecki" Na odwrocie metka z opisem. PRACA NIEDOSTĘPNA |
Estymacja: | 3000 - 4000 zł |