III Aukcja Dzieł Sztuki
26 maja (wtorek) 2020 - godz. 19.30 Hotel Holiday Inn - Kraków ul. Wielopole 4
wyniki |
JAŹWIECKI Franciszek
LOT 13 | ID: 003013 |
JAŹWIECKI Franciszek BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Młoda Arabka |
| Technika: | akwarela, kredka, papier |
| Wymiary: | 40,4 x 34,4 cm (w świetle) 54,7 x 47 cm (wymiary z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "Fr Jaźwiecki" Na odwrocie metka z opisem. PRACA NIEDOSTĘPNA | |
| Estymacja: | 3000 - 4000 zł |