III Aukcja Dzieł Sztuki

JAŹWIECKI Franciszek
LOT 13
ID: 003013

JAŹWIECKI Franciszek BIOGRAFIA

Tytuł:Młoda Arabka
Technika:akwarela, kredka, papier
Wymiary:40,4 x 34,4 cm (w świetle)
54,7 x 47 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany p.d.: "Fr Jaźwiecki"
Na odwrocie metka z opisem.

Estymacja:3000 - 4000 zł