III Aukcja Dzieł Sztuki
26 maja (wtorek) 2020 - godz. 19.30 Hotel Holiday Inn - Kraków ul. Wielopole 4
wyniki |
TUREK Franciszek
LOT 33 | ID: 003033 |
TUREK Franciszek BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Wawel zimą |
| Technika: | akwarela, papier |
| Wymiary: | 47,5 x 33 cm (w świetle) 56 x 42 cm (wymiary z oprawą) |
| sygn. p.d.: „14219 Fr. Turek” nieczytelna dedykacja artysty śr. d. | |
| Cena wywoławcza: | 1400 zł |
| Cena uzyskana: | 1400 zł |