III Aukcja Dzieł Sztuki

MATEJKO Jan
Numer: 3
ID: 003003

MATEJKO Jan BIOGRAFIA

Tytuł:Para portretów - Paulina oraz Antoni Giebułtowscy (1858)
Technika:olej, płótno
Wymiary:66 x 55 cm (każdy z obrazów)
79,5 x 66 cm (wymiary z oprawą każdej z prac)
Estymacja:800000,00 - 1500000,00 zł