III Aukcja Dzieł Sztuki
26 maja (wtorek) 2020 - godz. 19.30 Hotel Holiday Inn - Kraków ul. Wielopole 4
wyniki |
KUKLA Kamil
LOT 62 | ID: 003062 |
KUKLA Kamil BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | 10GGL (2010) |
| Technika: | olej, płyta |
| Wymiary: | 53 x 69 cm 56 x 72 cm (wymiary z oprawą) |
| sygnowany na odwrocie. | |
| Cena wywoławcza: | 2000 zł |
| Cena uzyskana: | 2200 zł |