III Aukcja Dzieł Sztuki
KUKLA Kamil
LOT 62 | ID: 003062 |
KUKLA Kamil BIOGRAFIA | |
Tytuł: | 10GGL (2010) |
Technika: | olej, płyta |
Wymiary: | 53 x 69 cm 56 x 72 cm (wymiary z oprawą) |
Uwagi: | sygnowany na odwrocie. |
Cena wywoławcza: | 2000 zł |
Cena uzyskana: | 2200 zł |