III Aukcja Dzieł Sztuki
26 maja (wtorek) 2020 - godz. 19.30 Hotel Holiday Inn - Kraków ul. Wielopole 4
wyniki |
WYGRZYWALSKI Feliks Michał
LOT 10 | ID: 003010 |
WYGRZYWALSKI Feliks Michał BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Modlitwa |
| Technika: | olej, sklejka |
| Wymiary: | 35 x 49,5 cm 51 x 67 cm (wymiary z oprawą) |
| sygn. l.d.: „F.M. Wygrzywalski senior” | |
| Cena wywoławcza: | 5000 zł |
| Cena uzyskana: | 12500 zł |