III Aukcja Dzieł Sztuki

WYGRZYWALSKI Feliks Michał
LOT 10
ID: 003010

WYGRZYWALSKI Feliks Michał BIOGRAFIA

Tytuł:Modlitwa
Technika:olej, sklejka
Wymiary:35 x 49,5 cm
51 x 67 cm (wymiary z oprawą)
sygn. l.d.: „F.M. Wygrzywalski senior”
Cena wywoławcza:5000 zł
Cena uzyskana:12500 zł