III Aukcja Dzieł Sztuki

KOCHANOWSKI Mikołaj
Numer: 46
ID: 003046

KOCHANOWSKI Mikołaj BIOGRAFIA

Tytuł:Relief srebrny III (1971)
Technika:olej, relief, technika własna, płótno
Wymiary:92 x 92 cm
Estymacja:9000,00 - 12000,00 zł Sprzedaż poaukcyjna