III Aukcja Dzieł Sztuki
26 maja (wtorek) 2020 - godz. 19.30 Hotel Holiday Inn - Kraków ul. Wielopole 4
wyniki |
GIBIŃSKI Stanisław
LOT 32 | ID: 003032 |
GIBIŃSKI Stanisław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Przy ognisku |
| Technika: | akwarela, karton |
| Wymiary: | 26 x 32,5 cm (w świetle) 34,5 x 41 cm (wymiary z oprawą) |
| sygn. l.d.: „S. Gibiński” | |
| Cena wywoławcza: | 1400 zł |
| Cena uzyskana: | 2100 zł |