III Aukcja Dzieł Sztuki
GIBIŃSKI Stanisław
LOT 32 | ID: 003032 |
GIBIŃSKI Stanisław BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Przy ognisku |
Technika: | akwarela, karton |
Wymiary: | 26 x 32,5 cm (w świetle) 34,5 x 41 cm (wymiary z oprawą) |
Uwagi: | sygn. l.d.: „S. Gibiński” |
Cena wywoławcza: | 1400 zł |
Cena uzyskana: | 2100 zł |