III Aukcja Dzieł Sztuki
26 maja (wtorek) 2020 - godz. 19.30 Hotel Holiday Inn - Kraków ul. Wielopole 4
wyniki |
WAŁACH Stanisław
LOT 63 | ID: 003063 |
WAŁACH Stanisław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Głowa pilota II (1958) |
| Technika: | olej, technika własna, tektura |
| Wymiary: | 39,5 x 30,5 cm |
| sygn. na odwrocie: "GŁOWA | PILOTA II | Wałach St | 1958" | |
| Cena wywoławcza: | 2700 zł |
| Cena uzyskana: | 2700 zł |