III Aukcja Dzieł Sztuki

26 maja (wtorek) 2020 - godz. 19.30

Hotel Holiday Inn - Kraków ul. Wielopole 4

wyniki

5-26 V 2020 godz. 10-18

Krakowski Dom Aukcyjny - ul. Starowiślna 14

Regulamin

regulamin

zlecenie aukcyjne

Katalog Aukcji

WAŁACH Stanisław

WAŁACH Stanisław
LOT 63
ID: 003063

WAŁACH Stanisław BIOGRAFIA

Tytuł:Głowa pilota II (1958)
Technika:olej, technika własna, tektura
Wymiary:39,5 x 30,5 cm
Uwagi:sygn. na odwrocie: "GŁOWA | PILOTA II | Wałach St | 1958"
Cena wywoławcza:2700 zł
Cena uzyskana:2700 zł