III Aukcja Dzieł Sztuki

BUKOWSKI Stefan
Numer: 20
ID: 003020

BUKOWSKI Stefan BIOGRAFIA

Tytuł:Pasterki
Technika:olej, płótno
Wymiary:60,5 x 80 cm
74 x 94 cm (wymiary z oprawą)
Cena wywoławcza:4500,00 zł
Cena uzyskana:4700,00 zł
Cena z opłatą aukcyjną:5546,00 zł