III Aukcja Dzieł Sztuki
26 maja (wtorek) 2020 - godz. 19.30 Hotel Holiday Inn - Kraków ul. Wielopole 4
wyniki |
JACKIEWICZ Władysław
LOT 64 | ID: 003064 |
JACKIEWICZ Władysław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Obraz XI/99 (1999) |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 116 x 89 cm |
| sygn. p.d.: „Jackiewicz” Płótno posiada sfalowanie oraz podklejenie w prawym dolnym rogu. | |
| Cena wywoławcza: | 7000 zł |
| Cena uzyskana: | 9000 zł |