III Aukcja Dzieł Sztuki

Numer: 17
ID: 003017

Tytuł:Zamyślona (1930)
Technika:olej, płótno naklejone na tekturę
Wymiary:26 x 41,5 cm
54 x 38 cm (wymiary z oprawą)
Cena wywoławcza:13000,00 zł
Cena uzyskana:41000,00 zł
Cena z opłatą aukcyjną:48380,00 zł