IV Aukcja Dzieł Sztuki
LASZENKO Aleksander
LOT 21 | ID: 004021 |
LASZENKO Aleksander BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Arabskie miasto (1929) |
Technika: | olej, sklejka |
Wymiary: | 48 x 34,5 cm 58 x 45 cm (wymiary z oprawą) |
Uwagi: | sygn. p.d.: "A Laszenko | Le Vige d Azis (nieczytelnie) 29" |
Cena wywoławcza: | 4000 zł |
Cena uzyskana: | 5400 zł |