IV Aukcja Dzieł Sztuki
Wystawa przedaukcyjna: 7-16 VII 2020 godz. 10-18 Krakowski Dom Aukcyjny - ul. Starowiślna 14Regulamin |
LASZENKO Aleksander
LOT 21 | ID: 004021 |
LASZENKO Aleksander BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Arabskie miasto (1929) |
| Technika: | olej, sklejka |
| Wymiary: | 48 x 34,5 cm 58 x 45 cm (wymiary z oprawą) |
| sygn. p.d.: "A Laszenko | Le Vige d Azis (nieczytelnie) 29" | |
| Cena wywoławcza: | 4000 zł |
| Cena uzyskana: | 5400 zł |