IV Aukcja Dzieł Sztuki (16 VII 2020)

LASZENKO Aleksander
LOT 21
ID: 004021

LASZENKO Aleksander BIOGRAFIA

Tytuł:Arabskie miasto (1929)
Technika:olej, sklejka
Wymiary:48 x 34,5 cm
58 x 45 cm (wymiary z oprawą)
sygn. p.d.: "A Laszenko | Le Vige d Azis (nieczytelnie) 29"
Cena wywoławcza:4000 zł
Cena uzyskana:5400 zł