IV Aukcja Dzieł Sztuki
Wystawa przedaukcyjna: 7-16 VII 2020 godz. 10-18 Krakowski Dom Aukcyjny - ul. Starowiślna 14Regulamin |
PELLO Ewa
LOT 53 | ID: 004053 |
PELLO Ewa BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Latawce (1997) |
| Technika: | pastel, papier |
| Wymiary: | 45 x 59 cm 69 x 82,5 cm (wymiary z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "EWA | PELLO | 97" | |
| Cena wywoławcza: | 2000 zł |
| Cena uzyskana: | 2000 zł |