IV Aukcja Dzieł Sztuki
Wystawa przedaukcyjna: 7-16 VII 2020 godz. 10-18 Krakowski Dom Aukcyjny - ul. Starowiślna 14Regulamin |
KOSTUR Karol
LOT 41 | ID: 004041 |
KOSTUR Karol BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Sianokosy |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 44 x 60 cm 47,5 x 63,5 cm (wymiary z oprawą) |
| sygn. p.d.: "Kostur" | |
| Cena wywoławcza: | 1500 zł |
| Cena uzyskana: | 1600 zł |