IV Aukcja Dzieł Sztuki

16 lipca (czwartek) 2020 - godz. 19.30

Hotel Holiday Inn - Kraków ul. Wielopole 4

holiday inn

7-16 VII 2020 godz. 10-18

Krakowski Dom Aukcyjny - ul. Starowiślna 14

Regulamin   zlecenie aukcyjne

zaloguj się

SERWIN-ORACKI Mieczysław

SERWIN-ORACKI Mieczysław
LOT 13
ID: 004013

SERWIN-ORACKI Mieczysław BIOGRAFIA

Tytuł:Kościół św. Wojciecha (1941)
Technika:akwarela, tusz, kredka, karton
Wymiary:25,5 x 21 cm (w świetle passe-partout)
45 x 35 cm (wymiary z oprawą)
Uwagi:sygn. i dat. p.d.: "M. Oracki-Serwin", l.d.: "Kraków 941"
Cena wywoławcza:1200 zł
Cena uzyskana:3600 zł