IV Aukcja Dzieł Sztuki

16 lipca (czwartek) 2020 - godz. 19.30

Hotel Holiday Inn - Kraków ul. Wielopole 4

holiday inn

7-16 VII 2020 godz. 10-18

Krakowski Dom Aukcyjny - ul. Starowiślna 14

Regulamin   zlecenie aukcyjne

zaloguj się

LIPEŻ Romana

LIPEŻ Romana
LOT 38
ID: 004038

LIPEŻ Romana BIOGRAFIA

Tytuł:Jesienny pejzaż (1960)
Technika:olej, tektura
Wymiary:28,5 x 40,5 cm
33,5 x 45,5 cm (wymiary z oprawą)
Uwagi:sygn. p.d.: "Lipeż 1960"
Cena wywoławcza:1500 zł
Cena uzyskana:1500 zł