IV Aukcja Dzieł Sztuki (16 VII 2020)

ORAMUS Romuald
Numer: 60
ID: 004060

ORAMUS Romuald BIOGRAFIA

Tytuł:Para (1979)
Technika:olej, collage, płótno
Wymiary:89,5 x 120 cm
Estymacja:5000,00 - 6000,00 zł Sprzedaż poaukcyjna