IV Aukcja Dzieł Sztuki
Wystawa przedaukcyjna: 7-16 VII 2020 godz. 10-18 Krakowski Dom Aukcyjny - ul. Starowiślna 14Regulamin |
PACIOREK Stanisław
LOT 29 | ID: 004029 |
PACIOREK Stanisław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Pejzaż z wiejską chatą (1941) |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 26,5 x 31,7 cm (w świetle oprawy) 38 x 43,2 cm (wymiary z oprawą) |
| sygn. l.d.: "St. Paciorek 941" | |
| Cena wywoławcza: | 1400 zł |
| Cena uzyskana: | 2100 zł |