IV Aukcja Dzieł Sztuki (16 VII 2020)

PACIOREK Stanisław
LOT 29
ID: 004029

PACIOREK Stanisław BIOGRAFIA

Tytuł:Pejzaż z wiejską chatą (1941)
Technika:olej, tektura
Wymiary:26,5 x 31,7 cm (w świetle oprawy)
38 x 43,2 cm (wymiary z oprawą)
sygn. l.d.: "St. Paciorek 941"
Cena wywoławcza:1400 zł
Cena uzyskana:2100 zł