IV Aukcja Dzieł Sztuki (16 VII 2020)

GABRYSIAK Walenty
Numer: 52
ID: 004052

GABRYSIAK Walenty BIOGRAFIA

Tytuł:Podwoje (1986)
Technika:olej, płótno
Wymiary:60 x 75 cm
Estymacja:4000,00 - 5000,00 zł Sprzedaż poaukcyjna