IV Aukcja Dzieł Sztuki (16 VII 2020)

JÓZEFCZYK Zygmunt
LOT 1
ID: 004001

JÓZEFCZYK Zygmunt BIOGRAFIA

Tytuł:Zimowy pejzaż (1932)
Technika:olej, tektura
Wymiary:18,5 x 27,5 cm
37 x 46 cm (wymiary z oprawą)
sygn. l.d.: "Z Józefczyk 32"
Cena wywoławcza:2000 zł
Cena uzyskana:4100 zł