IV Aukcja Dzieł Sztuki
MILLI Zygmunt
LOT 15 | ID: 004015 |
MILLI Zygmunt BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Stare mury (1931) |
Technika: | olej, płótno |
Wymiary: | 59 x 44 cm 71,5 x 55,5 cm (wymiary z oprawą) |
Uwagi: | sygn. p.d.: "Milli Zyg | Kraków 31" na odwrocie metka Instytutu Propagandy Sztuki. PRACA NIEDOSTĘPNA |
Estymacja: | 4000 - 5000 zł |