IV Aukcja Dzieł Sztuki (16 VII 2020)

MILLI Zygmunt
Numer: 15
ID: 004015

MILLI Zygmunt BIOGRAFIA

Tytuł:Stare mury (1931)
Technika:olej, płótno
Wymiary:59 x 44 cm
71,5 x 55,5 cm (wymiary z oprawą)
Estymacja:4000,00 - 5000,00 zł Sprzedaż poaukcyjna