Krakowski Dom AukcyjnyV Aukcja Dzieł Sztuki
29 października (czwartek) 2020 - godz. 19.00 Hotel Holiday Inn |
LIBERSKI Benon
LOT 57 | ID: 005057 |
LIBERSKI Benon BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Martwa natura z wazonem (1977) |
| Technika: | olej, płyta |
| Wymiary: | 53,2 x 43,4 cm 59,5 x 49,8 cm (wymiary z oprawą) |
| Sygnowany i datowany l.śr.: “77 | monogram wiązany BL” | |
| Cena wywoławcza: | 2000 zł |
| Cena uzyskana: | 4400 zł |